Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги з прибирання рапсу

Замовити збирання ріпаку в Україні можна в торговій компанії «Агро-Допомога». Зі всіх сільськогосподарських культур він є найбільш вигідним із фінансового погляду. Адже маючи навіть невеликий урожай цієї рослини, можна отримати непоганий прибуток. Проте лише в разі правильного вирощування, збирання та обробки.

Терміни збору врожаю

Ріпак збирають, коли насіння повністю дозріло. Цей час залежить безпосередньо від сорту. Стигле насіння має блискуче коричнево-чорне забарвлення. Якщо зібрати ріпак із запізненням, то стручки будуть висихати й розтріскуватися.

Занадто раннє збирання ріпаку призводить до значних втрат урожаю. На одному гектарі можна згубити від 2 до 5 центнерів. Окрім того, в цьому випадку істотно ускладнюється обмолот.

Підібрати оптимальні терміни й виконати роботу швидко та якісно допоможе торгова компанія «Агро-Допомога». Послуги з прибирання ріпаку недорого можна замовити саме тут. Подбайте заздалегідь про те, щоб на ваших полях працювала сучасна високопродуктивна техніка.

Технологія збору

Найкращим способом збирання ріпаку є двофазний метод. Скошувати рослини у валки починають тоді, коли вони набувають жовто-лимонного кольору. Волога в насінні не повинна перевищувати 25%.

Скошують цю культуру, як правило, широкорядними жатками. Висота зрізання коливається від 15 до 20 сантиметрів, а швидкість руху агрегату становить 8 км/год. Якщо ріпак виріс високим, то на жатку кріпиться торпедний дільник. Якщо культура низька, то на планці мотовила кріплять пас. Він прогумований і потрібен, аби пом’якшувати удари по рослині.

Підбирати валки починають через 3-6 днів. До цього часу вологість у насінні досягає 10-12%. Добре зарекомендували себе на зборі ріпаку такі комбайни, як John Deere, Case, New Holland та інші. Торгова компанія ТОВ «Агро-Допомога» має у своїй базі техніку цих марок. Орендувати комбайн із прибирання ріпаку в Україні варто саме тут. Деякі машини цих виробників оснащені спеціальними столами-жатками.

Під час збору рослини бажано мати спеціальне обладнання для подрібнення соломи, оскільки вона цінується як кормова продукція. Її можна переробляти на папір і картон або використовувати в ролі добрива для полів.

Причини, через які варто звернутися до торгової компанії ТОВ «Агро-Допомога»:

  • велика база сучасної техніки, розташована в декількох регіонах України. Скористатися послугами компанії можна в таких містах, як Миколаїв, Херсон, Одеса, Запоріжжя;
  • зручні способи оплати. Ми приймаємо готівковий та безготівковий розрахунки, працюємо з ПДВ і без;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням його побажань і характеристик посівних площ;
  • доступна ціна збирання ріпаку, яка є однією з найкращих в Україні.

Скористайтеся послугами компанії «Агро-Допомога. Оренда комбайна для збирання ріпаку в нашій компанії – це можливість виконати роботу ефективно та без зайвих витрат.