Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК!

Прайс

Прайс Озимі зернові (пшениця, ячмінь, горох)

Прайс Озимий ріпак (Україна, Імпорт)

Прайс соняшник (українська селекція)

Прайс соняшник (сербська селекція)

Прайс Засоби захисту рослин

Прайс насіння кукурудзи Українського виробництва

Прайс Мікродобрива (листові підкормки)

 Прайс насіння Євраліс(соняшник і кукурудза)

Прайс ярі зернові (ячмінь, пшениця, просо, тритикале, овес)

Прайс кукурудза Сингента (SYNGENTA)

Прайс кукурудза Лімагрейн (Limagrain)

 

 

 

 

Агро-Допомога – надійний партнер в агробізнесі

Торгівельна компанія ТОВ «Агро-Допомога» працює на ринку агробізнесу України з 2014 року. Ми офіційні дистриб’ютори насіння та засобів захисту рослин іноземних і вітчизняних компаній-виробників.

Нам напряму поставляють продукцію з сертифікатами якості державного зразка такі українські й імпортні виробники:

 • Юг Агролідер
 • Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва
 • ВНІС
 • Укравіт
 • Альфа Смарт Агро
 • Агрохімічні технології
 • INTERMAG
 • Гермес
 • Біона

Також пропонуємо оригінальну продукцію Pioneer (Brevant), Syngenta, Limagrain, Bayer.

Із повним переліком наших компаній-поставників і їхньою продукцією можна ознайомитися у розділах «Насіння», «Засоби захисту рослин», «Добрива», «Мікродобрива та гумати».

Асортимент інтернет-магазину Агро-Допомога

У нашому інтернет-магазині є насіння сільськогосподарських польових культур: соняшника, сої, озимої та ярої пшениці, кукурудзи, проса, люцерни, баштанних культур, буряків тощо.

Усе насіння відповідає сортовим стандартам реєстру сортів України. Гібриди іноземного виробництва супроводжуються сертифікатами якості від виробників або регіональних представників в Україні.

Також у наявності засоби захисту рослин, гумати, мікро- та макродобрива. Якість пестицидів і добрив, вироблених в Україні та за кордоном, гарантуємо та підтверджуємо сертифікатами на поточну партію товару. Наш товар – пряма поставка з заводу виробника чи його представника у регіоні.

Агро-Допомога – вигідні покупки для кожного клієнта

Ми пропонуємо широкий спектр товарів і послуг сільськогосподарського напрямку для клієнтів із усієї України: від Львова до Харкова, від Житомира до Херсона.

Наші клієнти – це фермери й агрохолдинги з усіх куточків України. Цікавить дрібна оптова закупка посівного матеріалу, добрив або хімії? Продаємо хімію від однієї каністри, добрива від 300 кг, насіння від 1-ї посівної одиниці. Є масштабні запити щодо насіння чи ЗЗР? Пропонуємо приємні оптові ціни та знижки на покупку 20-ти і більше посівних одиниць посівмату, від 5-ти каністр гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів тощо.

Дзвоніть нашим менеджерам за телефонами з розділу «Контакти» для уточнення інформації щодо цінової політики, оптових закупок і знижок.

Послуги диспетчерів-логістів компанії Агро-Допомога по с/х техніці

За замовленням клієнта організуємо всі види польових робіт із допомогою сільгосптехніки – від підготовки ґрунту (оранка, глибокорихлення, дискування важкими боронами), передпосівних і посівних робіт (культивація, боронування, посів технічних і зернових культур), обприскування, внесення гербіцидів і підкормок до збору врожаю комбайнами (зернових, кормових, технічних культур відповідними жатками).

У базі наших партнерів – власники техніки, у яких є обладнання закордонних виробників (NEW HOLLAND, CLAAS, JOHN DEERE, CASE, MASSEY та ін.).

Доставка й оплата

Оплата за замовлення доступна у таких варіантах:

 • Готівкою в офісі
 • Накладений платіж
 • Безготівковий розрахунок

Відправляємо товари зі своїх або заводських складів перевіреними транспортно-логістичними компаніями, зручними для клієнта. Деякі позиції насіння, мікродобрив і засобів захисту рослин можна забрати з офісу чи складу в Миколаїві.