ВПЛИВ pH ВОДИ НА ПЕСТИЦИДИ
ДЛЯ ЧОГО ТРЕБА ЗНАТИ pH ВОДИ?
pH води - це кількісне співвідношення у воді іонів Н + і ОН, що виникають при втраті молекули води протона, ядро ​​одного зі своїх атомів водню.
Водневий показник pH це логарифмічна шкала, за якою визначається кислотність або лужність водного розчину. Даний показник вимірюється від 1 до 14. Одиницею виміру прийнято вважати молей на літр. Розчини pH менше 7 є кислими, більше 7- лужними, і відповідно 7 - нейтральними.
Вимірювання pH води дуже важливий етап в обробці рослини. pH водних розчинів можна виміряти за допомогою скляного електрода і рН-метра або індикатора смужки.

Кожен препарат, не залежно гербіцид, фунгіцид або це інсектицид має свій певний pH води, який не знижує його ефективність.
У більшості випадків лужний pH води, знижує ефективність дії препарату. При…

Детальніше

Клоп шкідлива черепашка
Клоп шкідлива черепашка - відноситься до роду полужесткокрилі, сімейству - щитники-черепашки. Шкода, яку завдає клоп шкідлива черепашка починає проявлятися вже у фазі «відростання» - «кущіння» озимих, куди дорослі жуки прилітають після зимівлі.
Імаго має овальну форму тіла в довжину - 15 мм і завширшки - 8 мм. Клоп шкідлива черепашка коричневого забарвлення. Дорослі жуки зимують в лісосмугах під листям. Після того, як клоп шкідлива черепашка прокинеться, вона відкладе яйця на листках колосових. Загальна кількість, яку відкладе самка, складе близько 390 яєць. За рік виростає одне покоління.
Через 14 днів після відкладання яєць, вилупиться личинки першого віку.Личинки проходять п'ять стадій розвитку, перш ніж стати імаго. Вони змінюються в розмірах і за зовнішніми ознаками.Личинки першого віку - має…

Детальніше