Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК!

новини

ДЛЯ ЧОГО ТРЕБА ЗНАТИ pH ВОДИ? pH води - це кількісне співвідношення у воді іонів Н + і ОН, що виникають при втраті…

детальніше
Клоп шкідлива черепашка - відноситься до роду полужесткокрилі, сімейству - щитники-черепашки. Шкода, яку…

детальніше
Ріпаковий скритнохоботник, або ріпаковий довгоносик - ставитися до роду жорсткокрилі пошкоджуючи стручки…

детальніше

Інтернет-магазин насіння польових культур

Сучасним аграріям вкрай складно вижити в умовах зростаючої конкуренції. Значні транспортні витрати, податки і непередбачувана погода грають проти тих, хто своїми руками вирощує сільськогосподарські культури. Пропонуємо вам зменшити витрати і потенційні ризики. «Агро-Допомога» — саме той інтернет-магазин дешевого насіння в Україні, який стане вашим надійним партнером. У каталозі представлені насіння гібридів, засоби захисту рослин, добрива, якісна с/г техніка для саду та городу — у нас є все необхідне для збільшення врожайності, а, відповідно, і вашого прибутку. Надаємо також послуги обробки ґрунту с/г технікою, збору врожаю і тому подібне. Більш детально дивіться тут.

Що ми пропонуємо

Чому варто купити насіння для посіву в інтернет-магазині? Тому що це значно дешевше, ніж їх придбання в роздрібних точках. Ми співпрацюємо з кращими вітчизняними і зарубіжними постачальниками, тому на сайті можна знайти широкий асортимент високоякісної продукції за демократичними цінами. Згідно з останніми дослідженнями, імпортне насіння, гібриди більш стійкі до мінливих погодних умов і шкідників, відрізняються високою схожістю, тому ви можете розраховувати на високий урожай.

Не менше уваги потребують і засоби, призначені для захисту рослин. Пестициди — це хімічні сполуки, які гарантують безпеку сходів.

Їх умовно поділяють згідно сфери дії:

 • захист від захворювань (фунгіциди);
 • знищення комах (інсектициди), паразитів, гризунів та інших шкідників (акарициди, ротендициди);
 • винищення бур'янів (гербіциди, десиканти) та ін.

Підбираючи препарат, необхідно враховувати потенційні ризики, а також погоду. Одні пестициди можна безпечно наносити безпосередньо на рослини або вносити в землю, а інші використовуються тільки при певних погодних умовах. Щоб професійне насіння для посіву виправдало очікування і принесло максимальний врожай, краще уважно ознайомитися з інструкцією.

Додаткові послуги

Якою б не була ціна на насіння польових культур, без належного догляду навіть найбільш якісний посівний матеріал не дасть високого врожаю. Саме тому ми пропонуємо додаткові с/г послуги — в автопарку є техніка, що дозволяє швидко обробити земельну ділянку.

Найбільшим попитом користуються:

 • попередня підготовка земельного наділу;
 • збір врожаю комбайном (зернові, соняшник, соя, кукурудза);
 • транспортування с/г культур;
 • перевезення негабаритної техніки.

Незалежно від того, цікавить вас насіння еліти або с/г послуги, кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід.

Особливості співпраці

Детальний опис, актуальні ціни та фото товарів — все це дає можливість швидко зробити покупку. Працюємо з роздрібними покупцями, також в нашому інтернет-магазині можна замовити насіння оптом з доставкою по всій Україні.

Крім широкого асортименту товарів і демократичних цін, наших покупців чекають і інші приємні моменти:

 • можливість замовити все необхідне (елітне насіння, гібрид F1, ЗЗР та добрива, багато іншого) для вирощування гарного врожаю в одному місці;
 • тільки перевірені насіння (гібриди F1), якість яких підтверджена відповідними сертифікатами;
 • зручні форми оплати;
 • ввічливі співробітники з вищою агрономічною освітою — вони проконсультують з будь-яких питань.

ТОВ «Агро-Допомога» — ваш надійний помічник на шляху до вирощування доброго врожаю. Оформіть замовлення і переконайтеся в цьому самі!