Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги культиватора

Культивація землі – важливий етап передпосівної обробки ґрунту. Послуги культивації ґрунту потрібні господарям землі з метою розпушування ґрунту, збереження у ньому вологи, викорінення бур’янів, закладення добрив.

В Одесі, Миколаєві, Херсоні, інших містах України можна замовити послуги культиватора – сільськогосподарської машини, яка без обертання розпушує поверхневий шар ґрунту (оренда культиватора, трактора з культиватором і екіпажем).

Передпосівна культивація вимагає використання спеціальної техніки, яку ми підбираємо виходячи з побажань замовника. База агрегатів ТОВ «Агро-Допомога» включає: John Deere 985 – 5 секцій з катками, Сase Tiger Mate, Wil-Rich, передпосівної комплекс АКПН-8-03, культиватор-компактор Європак, Lemken Smaragd.

Внаслідок культивації як агротехнічної процедури повністю знищуються бур’яни, вирівнюється поверхня поля.

Важливо відзначити, що культиваційне обладнання класифікують за призначенням і конструкцією. Обираючи вид культиватора, тип його робочих органів, необхідно враховувати властивості ґрунту, погодні умови, рослини.

Призначення:

• суцільна обробка – парові

• міжрядний обробіток – просапні

• перший і другий тип обробки ґрунту виконують універсальні пристрої.

Просапні культиватори працюють за допомогою розпушувальних долотоподібних, плоскорізальних односторонніх і стрілчастих лап.

Навісний пристрій парового культиватора оснащено двома рядами стрілчастих лап і трьома розпушувальними. Важливо, щоб робочі органи цього механізму йшли на однаковій глибині.

Універсальні апарати характеризуються симбіозом робочих органів попередніх типів пристроїв.

Робочі органи в залежності від особливостей конструкції:

• чизельний

• плоскорізний

• дисковий

Також розрізняють лапаті і штангові агрегати.

Чизельний культиватор – це пристрій з вузькими долотоподібними лапами для глибокорихлення без перевертання ґрунту, відстань між якими – 15-20 см. Такий спосіб актуальний за умови надмірного зволоження, зрошуваного землеробства.

Дисковий лущильник – пристрій для лущення стерні після закінчення збирання зернових. Цей тип сільськогосподарської машини готує ґрунт під кукурудзу на силос, посів озимих після гороху.

В умовах посухи південних регіонів ґрунт обробляють ножовими культиваторами. Це сприяє меншому висушування, вирівнювання поверхні.