Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги з прибирання сої

Замовити збирання сої в Україні можна в торговій компанії ТОВ «Агро-Допомога». Ті, хто займаються вирощуванням цієї культури, знають:  найбільш складними й витратними процесами є збір та подальша обробка врожаю. Саме тому ці роботи слід провести швидко та в найбільш оптимальний час.

Строки збору сої

Сорти середньої стиглості збирають, як правило, у вересні. Коли рослина повністю дозріла, у неї відпадає листя, а боби набувають бурого відтінку або ж того, який закладений сортом. Під час струшування насіння «гримить», його легко відокремити від стулок. Вологість бобів повинна становити не більш ніж 14-16%. Погодні умови, за яких здійснюється прибирання, також відіграють важливу роль. За умови низького температурного режиму й високої вологості повітря соєві зерна можуть гнити. Якщо на вулиці спекотно, боби будуть розтріскуватися.

Під час усього періоду збору врожаю важливо не допустити механічного змішування одного сорту сої з іншим, а також потрапляння бур’янів та інших рослин, які заважатимуть легкому відокремленню зерна.

Деякі фермери можуть орендувати комбайн для збирання сої в пізній термін. Якщо температура повітря досить низька, то наземна маса й соєві зерна приморожуються. У такому стані їх легко збирати й обмолочувати. Але недолік цього способу полягає в тому, що боби не завжди є достатньо сухими для безпечного зберігання.

Чому слід подбати про оренду техніки завчасно?

Урожай фермерів, які перебувають в одному регіоні, дозріває практично одночасно. Через це гарна техніка буває в дефіциті. Крім того, як зазначалося вище, сою потрібно збирати в максимально короткі терміни. Тож якщо ви хочете зібрати свій урожай швидко, не втративши при цьому якості зерна, оренда комбайна для збирання сої в торговій компанії «Агро-Допомога» – єдине правильне рішення.

Ми використовуємо сучасну техніку з високою продуктивністю. Це агрегати таких відомих марок, як New Holland, John Deere, Case, «Ягуар» та багатьох інших. Вони бувають наступних видів:

  • класичні комбайни, які на обладнанні мають клавішну систему сепарації;
  • агрегати, оснащені гібридною системою сепарації.

Наші переваги:

  • доступна ціна збирання сої в Україні, яка залежить від вибраної марки техніки та форми розрахунку;
  • розташування бази сучасної техніки практично по всій Україні. Послуги з прибирання сої недорого можна замовити в таких містах, як Миколаїв, Херсон, Одеса, Запоріжжя;
  • готівкова та безготівкова форми розрахунку, з ПДВ та без;
  • індивідуальний підбір техніки (згідно з побажаннями клієнта та характеристиками посівних площ);
  • співробітники компанії з великим досвідом роботи, котрі надають вичерпну консультацію з актуальних для вас питань.

Довірте свій урожай професіоналам. Торгова компанія ТОВ «Агро-Допомога» – це ваш ідеальний помічник в успішному веденні сільськогосподарської діяльності.