Лучшие цены на посевной материал! - Спешите приобрести!

Скидки до 10% Постоянным клиентам!

Полный спектр услуг АПК. Звоните!

Опрыскивание посевов!

Послуги з прибирання сої

Надаємо послуги збору врожаю сої комбайнами в регіонах України.

Наші переваги:

  • Індивідуальний підбір техніки за запитом замовника;
  • Оплата готівкою, за перерахунком з/без ПДВ;
  • Ціни доступні, залежать від марки техніки, року її випуску та форми оплати;
  • У наявності база техніки для збирання різних культур на території України (CLAAS (LEXION, MEGA, DOMINATOR), NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CASE (КЕЙС), LAVERDA, CATERPILLAR, CHALENGER, MASSEY, ЯГУАР (для збирання буряку й кукурудзи на силос). 

Для збирання сої використовують класичні, роторні та гібридні комбайни з жатками Flex. 

Комбайни класичного типу для збирання сої оснащені клавішною системою сепарації та барабанною системою обмолоту. Вони призначені для збору підсушеної маси соєвих бобів. Однак із класичними комбайнами необхідно повністю виключати вологість, яка сприяє склеюванню маси та заліпленню соломотряса. У результаті – нівелюються властивості механізмів, що сепарують, комбайн потребує очистки. 

Класичні роторні комбайни обмолочують та сепарують зерно завдяки одному-двом роторам, що обертаються на однаковій швидкості. З підвищенням вологості маси, що збирають, рекомендують збільшувати частоту обертання ротора – це поліпшує сепарацію. Однак інтенсифікація обмолоту та ймовірні пошкодження зерна стають результатом збільшеної швидкості роторів. 

Комбайни з гібридними системами сепарації та обмолоту демонструють високу продуктивність під час збору врожаю сої та майже не залежать від вологості маси, що збирають. Гібридна конструкція дає можливість налаштувати швидкість молотили та роторного сепаратора.