Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги з прибирання кукурудзи на зерно

Торгова компанія «Агро-Допомога» пропонує широкий спектр сільськогосподарських послуг, зокрема, збір зернових культур комбайнами. Ціна збирання кукурудзи на зерно досить доступна. Вона залежить від марки техніки та форми розрахунку. Кукурудза є культурою, яка незмінно користується попитом на міжнародному ринку, але вимагає гарної технічної бази.

Технологія збору кукурудзи на зерно

Встановлюється рівень висоти зрізу, який коливається в проміжку 10-15 см. У розрахунок береться місце розташування нижніх качанів та швидкість, із якою комбайн рухається полем. Якщо зріз розташований занадто високо, то потім буде важко обробляти ґрунт. Кількість рослинності, що лягла, не повинна перевищувати 10%.

Під час збору кукурудзи на зерно втрати за комбайном мають складати не більш ніж 0,8%, у масі силосу – 0,7%, дробленого – 2,5%. Перед тим, як розпочати збір урожаю, слід підготувати поле. Для цього визначають напрямок, за яким рухатиметься техніка. Також встановлюється ширина загонів, робляться покоси й готуються смуги для повороту.

Замовити прибирання кукурудзи в Україні можна в торговій компанії ТОВ «Агро-Допомога». З нашими фахівцями вам не доведеться клопотати собі голову над усім вищезазначеним. Співробітники компанії, які мають великий досвід польових робіт, зроблять це за вас.

Строки збирання кукурудзи

Кукурудзу збирають на зерно тоді, коли вона повністю дозріла. Кількість вологи в ній не повинна перевищувати 35%. Якщо трохи спізнитися, то істотних утрат зерна не уникнути. Осінні дощі й перші заморозки можуть стати причиною грибкових захворювань і появи шкідників. А у випадку, коли кукурудза ще не доспіла та має вологість 45%, прибирати її можна лише за умови ризиків ушкодження заморозками.

Якщо послуги з прибирання кукурудзи на зерно надані в правильний час, то врожай є більш стійким до механічних пошкоджень та високої температури під час сушіння.  

Подбати про те, щоб на вашому полі працювала сучасна високопродуктивна техніка, варто заздалегідь. Коли наступає гарячий сезон, оренда комбайна для збирання кукурудзи може стати проблемою. Гарні агрегати будуть у дефіциті. Наша компанія пропонує такі обладнання, як John Deere, New Holland, Case, Laverda, Claas та багато інших. Вони мають високу ефективність та не ушкоджують ґрунт під час роботи.

Переваги, через які варто вибрати компанію «Агро-Допомога»:

  • можливість скористатися нашими послугами у таких містах, як Миколаїв, Херсон, Одеса, Запоріжжя. Бази з сучасною технікою відомих марок розташовані практично по всій Україні;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта. Менеджери компанії підберуть саме ту техніку, яка оптимально підходить для вашого поля;
  • зручна система оплати: готівкова й безготівкова, з ПДВ і без;
  • сучасна техніка з високою продуктивністю.

Поспішайте орендувати комбайн для збирання кукурудзи в Україні, щоб отримати врожай вчасно та без зайвих витрат зусиль і коштів.