Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги з обробки землі

Запорукою високої врожайності та пристойного прибутку з землі є своєчасна підготовка до весняних польових робіт. Особливо це актуально для аграріїв, чиї ділянки не обмежуються трьома-чотирма сотками і тому недостатньо використовувати тільки мотоблок або інструмент ручного типу. Для проведення великої посівної кампанії необхідна спецтехніка, обслуговування якої не завжди є рентабельним в Україні. В цьому випадку виручить ТОВ «Агродопомога».

Компанія надає послуги з обробки землі по всій території України (Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Херсон та інші міста). Ми співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. У нашому арсеналі ​​для оренди представлена надійна техніка від вітчизняних та іноземних виробників (John Deere, Kunh та ін.), яка завжди знаходиться в справному стані, регулярно проходить належний техогляд і профілактичне обслуговування.

Вибір для кожного

Орендувати сівалку в ТОВ «Агродопомога» можна будь-якого типу. До послуг клієнтів представлений великий вибір техніки. У нашому арсеналі є агрегати з рядовими, гніздовими, квадратно-гніздовими, пунктирними та розкидними сівалками.

Популярністю користується оренда техніки наступних типів:

  • універсальні машини. З їх допомогою здійснюють посів насіння різних культур: ріпаку, пшениці, ячменю, сорго, соняшнику, кукурудзи, сої, буряка, гороху, люпину, квасолі та ін.;
  • спеціальна техніка. Її використовують для здійснення посіву однієї (монокультурні машини) або певної культури;
  • техніка комбінованого типу. Вагома її перевага ─ багатофункціональність. Подібні машини використовуються для посіву культур і внесення мінеральних добрив.

Оренда сівалки точного висіву забезпечує рівномірну схожість посівів. Це машина універсального типу, головним конструктивним елементом якої є висівний центр, що складається з барабана, вентилятора, скидачів, що не допускають подвійного присмоктування насіння. Мінімальний розмір посівного матеріалу ─ 2,5 мм. Додаткова перевага сівалки точного висіву ─ можливість зміни робочих параметрів (ширини міжрядь, тиску в системі). Для кожної культури індивідуально підбирається висівний диск.

Краще довірити посівну кампанію професіоналам

Оренда сільськогосподарської машини дозволяє не програти природі посівну. Тобто виконати всі необхідні роботи в строк. Ціна оренди сівалки швидко окупається. Тому такі послуги доступні навіть для малого бізнесу.

Переваги оренди сільськогосподарської машини такі:

  • не потрібно витрачатися на покупку дорогої техніки;
  • немає потреби проводити ТО та діагностику тракторної сівалки;
  • не потрібно піклуватися про те, де зберігати техніку.

Надання послуг по обробці землі ─ один з профільних напрямків діяльності ТОВ «Агродопомога». Нас відрізняє від конкурентів: відповідальний підхід до виконання робіт, дотримання термінів і умов договору, політика адекватного ціноутворення.

Посівні послуги надаються з урахуванням наступних параметрів:

  • норми висіву (кількість насіння на 1 га). Дотримуємося рекомендацій, зазначених в сертифікаті на посівний матеріал;
  • виду посіву. Практикуємо розкидний (розкид насіння по полю), порядковий (рядковий) та суцільний метод;
  • сезону. Послуги з посіву озимих культур надаються восени, ярих ─ навесні.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте хороший результат без проблем, пов'язаних з придбанням сільськогосподарських машин, їх утриманням, ТО, реєстрацією у відповідних органах, без найму додаткових працівників. Ціна на обробку землі невисока ─ чим більше поле потрібно засіяти, тим нижча вартість послуг за 1 га.