Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги перевезення тралом

Надаємо послуги трала (причіпної важковозної техніки – напівпричепів, причепів) для перевезення негабаритних вантажів Україною. Асортимент техніки представлений сучасними моделями відмінної якості, тому відразу після укладення договору про оренду трала машини готові до роботи.

Можливе перевезення тралом сільгосптехніки – комбайнів, тракторів, іншого с/г інвентарю, всіляких негабаритних об’єктів.

У наявності є низькорамні комплекси з різними габаритами майданчиків, різними видами навантаження – самозаїздом, краном.

Трали використовують для перевезення техніки і неподільних вантажів, при цьому класифікують їх наступним чином:

1. У залежності від вантажопідйомності (в тоннах):

• легкі (до 20-25)

• середні (20-45)

• важкі (45-110)

• надважкі – розраховані на 100-110 тонн і більше (космічні ракети, кораблі, інші неподільні спеціальні вантажі)

2. За відстанню між поверхнею дороги і підлогою платформи автомобіля (в мм):

• високорамні (більше 1000)

• низькорамні (850-950)

• знижена платформа (приблизно 400-700)

Також причіпну техніку поділяють за типом підвіски (ресорні або ресорно-балансирні, балансирні, пневматичні, гідравлічні), за кількістю осей (2-, 3-, іноді 4-вісні – на високорамних машинах, від 2 до 8 – на низькорамних важковозних напівпричепах) .

Вартість перевезення негабаритних вантажів залежить від маси вантажу, дальності транспортування, інших параметрів, тому актуальну ціну оренди трала необхідно уточнювати у наших менеджерів.

Замовляйте необхідну техніку, а компетентні фахівці компанії «Агро-Допомога» оперативно запропонують оптимальне рішення для індивідуального запиту клієнта.

Надаючи нашим клієнтам машини для вантажоперевезень Україною в оренду, ми вирішуємо завдання будь-якої складності. Телефонуйте! Завжди раді Вам допомогти!