Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Оприскування посівів на замовлення

Велика частина України розташована в зонах, де зволоження є недостатнім. Саме тому, щоб виростити гарний урожай, фермерам слід самостійно подбати про достатню кількість вологи для вирощуваних культур. Замовити обприскування посівів можна в торговій компанії ТОВ «Агро-Допомога». У базі підприємства є різні системи: самохідні, навісні та напівнавісні. Їх застосовують не лише на великих ділянках, але й на стадіонах, газонах, у садах та інших сільськогосподарських угіддях.

Користь обприскування посівів

Недостатня кількість опадів та висока температура, яка тримається влітку, призводять до зниження врожаю. Особливо це стосується степової частини України. Якщо сподіватися лише на погодні умови, то про успішне ведення сільськогосподарської діяльності говорити не доводиться. Обприскування посівів під замовлення – єдине правильне рішення.

Наприклад, урожайність пшениці вдвічі більша з поливом, аніж без нього. Кукурудза може показати результати, вищі в 3,5 рази, соняшник – в 1,7, а соя – у 2,8.

До того ж глобальне потепління, яке останнім часом жваво обговорюється, вже робить свою справу. Площа посушливих ділянок збільшується з кожним роком. Тож послуги обприскувачів посівів стають дедалі необхіднішими.

Обприскування посівів – метод боротьби зі шкідниками

Засуха – не єдина причина поганого врожаю. Бур’яни та шкідники можуть завдати істотної шкоди посівам. Оренда обприскувача посівів допоможе вам боротися з цими проблемами.

Устаткування, яке використовується для боротьби зі шкідниками:

 • навісне. Такі моделі встановлюються на будь-який трактор. Вони універсальні в монтажу. Підходять для обробки невеликих ділянок, адже бак має невелику місткість, а обприскування ведеться на 18 метрів;
 • причіпне. Таке обладнання також кріпиться до тракторів і захоплює більше – приблизно 34 метри. Бак досить місткий, тож дозаправка вимагається не часто;
 • самохідне. Це найбільш містке обладнання, що підходить для великих господарств.

Типи обприскувачів, що застосовуються

Компанія «Агро-Допомога» використовує наступні агрегати:

 • напівнавісні. Використовуються у випадках, коли робота ведеться на схилах. Це проміжний варіант між звичайним і дрібно-крапельним обприскуванням;
 • навісні. Користуються найбільшим попитом у фермерів. Це техніка, яка має великі габарити: від 200 до 1000 л;
 • самохідні. Такі системи працюють на великих територіях. Вони потрібні для внесення гербіцидів, добрива й поливу. Ця техніка універсальна й може обслуговувати будь-які сільськогосподарські культури. Широкий спектр шин не дає сильного тиску на ґрунт. Маневреність агрегатів дозволяє виконувати роботу на складних ділянках. Замовити послуги самохідних обприскувачів можна в компанії «Агро-Допомога». Ціна на них невисока, а користь, яку вони приносять, – величезна.

Чому слід вибрати компанію «Агро-Допомога»?

Ми пропонуємо техніку, яка обладнана системами автоматики й навігації. Роботи проводяться якісно та вчасно. Співробітники компанії мають багаторічний досвід у сільськогосподарській сфері. Конструкція використовуваних агрегатів полегшена, тож вони не зашкоджують ані посівам, ані ґрунту.

Наші переваги:

 • доступна вартість обприскування посівів. Витрачені кошти повністю окупаються за рахунок ефективного результату;
 • ємність баків від 40 до 3000 л;
 • зручні способи оплати: готівка, безготівковий розрахунок, із ПДВ та без;
 • підбір техніки за бажанням замовника, орієнтація на розмір ділянки та вирощуваної сільськогосподарської культури;
 • можливість скористатися послугами компанії практично по всій Україні. Наші бази розташовані в таких містах, як Миколаїв, Херсон, Одеса, Запоріжжя.

Довірте турботу про ваші посіви професіоналам. Сучасна техніка дозволяє зробити роботу швидко, якісно та без зайвих витрат. Вкладені кошти окупляться сторицею. Торгова компанія ТОВ «Агро-Допомога» – це правильний вибір для отримання гарного врожаю та успішного ведення сільськогосподарської діяльності.