Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Прайс

Прайс Соняшник (українська селекція)

Прайс Сербська селекція (соняшник і кукурудза)

Прайс насіння кукурудзи українського виробництва

Прайс насіння Євраліс(соняшник і кукурудза)

Прайс ярі зернові (ячмінь, пшениця, просо, тритикале, овес)

Прайс кукурудза Сингента (SYNGENTA)

Прайс кукурудза Лімагрейн (Limagrain)

ПРАЙС Засоби Захисту Рослин

 

 

 

Торгівельна компанія ТОВ «Агро-Допомога» пропонує широкий спектр товарів і послуг у сфері сільського господарства для клієнтів з усієї України. 

Асортимент наших товарів – це посівний матеріал сільськогосподарських польових культур: насіння соняшника, кукурудзи, сої, ярової та озимої пшениці, ячменя, проса, люцерни, баштанних культур, цукрового буряка, та інших.

Усе насіння відповідає сортовим стандартам згідно з реєстром сортів України. Щодо гібридів іноземного виробництва, всі партії підтверджуються сертифікатами якості від виробників або регіональних представників на території України.

Пропонуємо засоби захисту рослинмікро- та макро добривагумати від заводів-виробників. Виробники ЗЗР знаходяться на території України та за її межами. Якість пестицидів та добрив гарантуємо  і підтверджуємо сертифікатами на партію реалізуємого товару. Наш товар – це пряма поставка із заводу виробника або їхнього регіонального представництва .

На замовлення клієнта організовуємо всі види польових робіт сільськогосподарською технікоюпідготовка ґрунту (оранка, глибокорихлення, дискування важкими дисковими боронами), посівні та передпосівні роботи (культивація, боронування, посів зернових та технічних культур), оприскування і внесення гербіцидів та підкормок. Завершальний етап – збирання врожаю комбайнами (зернових, технічних, кормових культур відповідними жатками). У базі наших партнерів власники техніки, які мають обладнання іноземних виробників (CLAAS, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CASE, MASSEY та інші).