Мороз: озимий горох vs ячмінь vs пшениця


Реальний гороховий досвід

По словам головного агронома «Українка Агро» Олег Пилипенко, у порівнянні з озимим ячменем озимий горох вирізняється більш високим рівнем перезимівлі. Однак озимий варіант бобової рослини поступається за цим показником озимій пшениці.

До таких висновків прийшли емпіричним шляхом: під посів озимої бобової культури відвели 120 га. Норма висіву склала 1-1,1 млн. насінин/га. Глибину посіву 3-5 см підбирали, орієнтуючись на вологість ґрунту та його механічний склад.

Взимку 2017 року морозний градус знижувався до -26 за Цельсієм, товщина снігу, що випав – до 70 см. Подібні умови ідеальні не лише для озимих пшениці чи ячменю, але й для перезимівлі гороху.

У підсумку в Житомирській області отримали результат урожаю 37 ц/га. Для порівняння, озимий горох, досіяний навесні, дав урожай 31 ц/га.

При цьому агроном рекомендує додержуватись оптимальних термінів посіву та сіяти у зиму. Дотримання рекомендацій сприяє більш ефективному використанню у весняний період ґрунтової вологи, що накопичилася за холодну пору року.

Однак, на думку спеціаліста, озимий горох не зможе повністю замінити яровий. Це пов’язано з високим ризиком вимерзання культури у східних регіонах України. Таким чином, краще сіяти озимий горох у сприятливих для рослини південних умовах, наприклад, у Миколаївській або Одеській областях. Чітке дотримання технології дасть змогу отримати хороший результат й у центральних регіонах.

«Морозна» теорія

Сорт озимого гороху «НС Мороз» у 2016 році вперше зареєстрований у Державному реєстрі сортів рослин України. Купити озимий горох НС Мороз можна в інтернет-магазині компанії «Агро-Допомога». Також на сайті пропонують класичне насіння гороху німецької селекції: Готівський та Мадонна.

Рослина пройшла необхідні сортовипробування, результатом яких стали хороша зимостійкість, висока урожайність, стійкість до хвороб тощо.

Обробка ґрунту перед посівом полягає, головним чином, в оранці: після збирання попередників (гірчиці, соняшника, озимої пшениці або жита) рекомендується продискувати ґрунт, зробити передпосівну культивацію.

Передпосівна обробка насіння – важливий етап, на якому слід використати фунгіцидні й інсектицидні протруйники для захисту від хвороб, шкідників. За 5-7 днів до посіву треба протруїти насіння, а безпосередньо перед посівом провести інокуляцію біопрепаратами.

Посів починають у другій половині вересня, терміни посіву розширюються у південних областях України до 5 жовтня.

Важливо також враховувати оптимальну фазу для входження озимого гороху в зиму – це поява 3-5 трійчастих листків.

Добрива

Восени під посів можна внести нітроамофоску, навесні, під час відновлення вегетації – селітру. Радять провести ранні весняні позакореневі підкормки, необхідні для кращої регенерації наземної маси, утворення бічних пагонів і відростання кореневої системи.

Догляд за посівами

У центральній частині України та північних регіонах восени у першій-другій декаді жовтня чи у фазі двох-трьох трійчатих листів культури необхідно обробляти посіви фунгіцидами, аби знизити ризик ураження пліснявою, грибковими інфекціями, фузаріозом.

Навесні та влітку посіви рекомендують обробити фунгіцидами – для боротьби з хворобами, інсектицидами – для контролю шкідників.

У боротьбі з дводольними бур’янами застосовують гербіцидні суміш, оптимальна фаза внесення яких – 3-5 справжніх листків гороху.

Десикація

Боби на різних ярусах дозрівають не одночасно. Для покращення умов збирання гороху, зменшення втрат під час пожовтіння 80% бобів і вологості насіння 25-30%, необхідна десикація. Обмолот починають на 5-7 день, коли вологість зменшується до 16% або нижче.

Урожайність озимого гороху складає 42 ц/га, тоді як у середньому по Україні показник ярового варіанту культури – 25 ц/га. Потенціал сорту озимого гороху Мороз, за словами оригінатора, – до 62 ц/га.

Ризики та недоліки озимого гороху

Серйозна проблема – гороховий зерноїд, або брухус. Позбавитись шкідника можна, якщо кожні 10 днів на початку цвітіння обробляти посіви, чергуючи різні діючі речовини.

Дозрівання, як правило, досить рівномірне. Але завдяки десикації на етапі, коли приблизно 80% бобів пожовтіли, вдається вирівняти посіви, щоб у результаті збір урожаю проходив без проблем.


Повернутися до списку новин