Еволюція комбайнів


Якісний збір урожаю в установлений термін з мінімальними втратами можливий завдяки достатній кількості сільгосптехніки відповідної продуктивності, у тому числі – комбайнів.

 

Лідери з продажів зернозбиральних комбайнів у світі – крупні виробники сільськогосподарської техніки: John Deere, New Holland, Claas, Case IH, Agco, Deutz-Fahr.

Порівняння комбайнів

У зв’язку з високим технічним рівнем сучасної техніки складно визначити оптимальну характеристику комбайна, враховуючи вимоги виробництва.

З упевненістю можна сказати, що зараз, у першу чергу, важливі показники енергозбереження.

Вибір зернозбирального комбайна має супроводжуватись підвищеною увагою до потужності двигуна у відношенні до витрат енергії на виконання роботи основними вузлами й механізмами.

Важливий показник результативності використання техніки – обсяг річного намолоту моделей, ефективність яких порівнюють в аналогічних умовах експлуатації. Також необхідно враховувати відносні втрати зерна та надійність роботи.

Вища продуктивність роботи означає більшу ймовірність зібрати врожай у призначений термін – до осипання зерна, до різких змін погодних умов.

Показники втрат та пошкоджень зерна, продуктивність сучасних вітчизняних й іноземних комбайнів визначаються, перш за все, майже бездоганним молотильно-сепаруючим пристроєм, чи МСП.

Якісний обмолот і сепарація

Нові комбайни мають особливу конструкцію, яка дозволяє підвищити інтенсивність дій робочих органів обмолоту та сепарації завядки додатковим пристроям роторного типу, каскадним очисткам, посиленню потужності двигуна, збільшенню ширини молотили та площі сепарації, збільшенню діаметрів молотильних барабанів.

Основна мета таких покращень – зниження втрат зерна, його пошкоджень у процесі збору, широке застосування електроніки, забезпечення стабільності технологічного процесу, зменшення ущільнення ґрунту, а також комфорту й безпеки під час роботи.

У світі найбільш розповсюджені комбайни з однобарабанним молотильно-сепаруючим пристроєм. При цьому використано класичні соломотряси завдяки їхній універсальності, надійності технологічного процесу, простоті конструкції та обслуговування.

Сучасний комбайн створений, щоб органічно вписатися в систему точного землеробства.

Типи молотильно-сепаруючих пристроїв (МСП):

Класичні

Продуктивність комбайнів з традиційними конструкціями підвищується за рахунок:

·                   Жаток та пристроїв, що обмолочують, збільшених розмірів, органів сепарації, потужності двигуна;

·                   Гідро трансмісій, гідроприводу робочих органів, електроніки.

Класичні схеми вдосконалюють збільшеними в діаметрі молотильними барабанами, двома барабанними молотильними апаратами.

Двобарабанні МСП роблять комбайн більш пристосованим до несприятливих умов збирання культур, які складно обмолочувати через підвищену вологість. Навіть у таких умовах продуктивність двобарабанного комбайна вища в порівнянні з однобарабанним. В МСП з двома молотильними барабанами один виконує функцію активатора-прискорювача як перший – у комбайнах Claas Mega чи другий у Massey Ferguson Cerea. Один з барабанів – обов’язково більний.

Аксіальні

Аксіальні МСП у процесі збирання короткостеблових культур перевершують барабанні системи за втратами та пошкодженнями зерна, продуктивністю.

Однак збирання довгостеблових рослин з підвищеною вологістю може скінчитись забиванням у зв’язку з утворенням жгутів.

Недоліки аксіальних МСП:

·                   Значні витрати палива у порівнянні з комбайнами з барабанами й соломотрясами.

·                   Порційна подача маси, яку обмолочують, роторними лопатями до решіток сепарації. У результаті знижуються потенційні можливості пристроїв цього типу.

·                   У разі попадання в механізми твердих предметів деформується ротор, довжина якого більше 3,5 м. ремонт можливий виключно в заводських умовах.

Аксіально-роторні молотильні апарати вдосконалюють у трьох напрямках:

  1. Модернізація заходної частини імпеллера. Збільшують число заходів, змінюють конструкцію лопатей, підбарабання
  2. Удосконалення конструкції ротора (змінюють форму та розташування бичів, збільшують довжину ротора до 3,56 м)
  3. Модернізація підбарабання ротора в цілому (збільшують кут обхвату до 142°, вводять секційні деки з різним розташуванням планок на кожній секції)

Комбіновані

Комбіновані МСП – це поєднання класичного більного барабану, який використовують для обмолоту хлібної маси, та аксіального соломо сепаратора з двома роторами.

У моделях комбайна Lexion 570 и 580 клавішний соломотряс замінили на два поздовжньо розташовані роторні сепаратори, які обертаються у протилежних напрямках.

Відбійний бітер з гвинтовою поверхнею правого чи лівого направлень подає до роторних сепараторів соломисту масу.

Удосконалена система очистки зерна

Пристрої для очистки зерна зазвичай оснащені стрясними дошками. На комбайнах з високою продуктивністю є додаткове решето з обдувом від вентилятора з двома висхідними патрубками.

Комбайни фірми Claas оснащені системою 3D, що призначена для роботи техніки на схилі до 20°.

Зерновий оберемок у цій системі вирівнюється за шириною решіток у результаті їхньої додаткової вібрації.

Деякі моделі комбайнів Deutz-Fahr мають решітки, що складаються з двох половин. Вони вирівнюються на поперечних схилах завдяки повертанню поздовжніх осей по колу.

У найбільш потужної техніки збільшено місткість бункерів до 11 м3, час розвантаження скорочено до 100 секунд.

Тенденції розвитку та модернізації комбайнів для збирання зерна

  1. Зростання кількості комбайнів із системою GPS. Такий спосіб навігації дозволяє автоматично керувати режимами роботи комбайнів на будь-якому рельєфі поля та за будь-якої врожайності зерна.
  2. Двигуни посиленої потужності.
  3. Мінімізовані втрати зерна та його пошкодження.
  4. Стійкість технологічного процесу збору врожаю у різних кліматичних та агротехнічних умовах.
  5. Ергономіка, комфорт та безпека роботи оператора.
  6. Нівелювання негативного впливу на ґрунт завдяки зниженню питомого тиску коліс комбайну на ґрунт. Приводи впроваджують на всі колеса.
  7. Застосування мехатронних систем управління та контролю. Так, технологічні процеси можна контролювати пристроями на базі мікропроцесорів та використовувати супутникові системи для визначення координат техніки. Це дозволить підрахувати площу, з якої вже зібрали врожай, та середній об’єм урожаю з окремих ділянок поля.

Повернутися до списку новин