Азот: важливий елемент у сільскому господарставі
Агрохімічний аналіз ґрунту – актуальна процедура для успішного сільгоспвиробництва. Необхідність такого аналізу пояснюється ущільненням ґрунту, втратою нею природної родючості, недостатнім або незбалансованого внесенням мінеральних добрив, істотними змінами клімату і так далі. Увага аграріїв в першу чергу спрямовується на азотне живлення культур, оскільки азот – незамінний елемент у живленні будь-якої рослини. Азот – головний компонент білка, який є основою життя на планеті.
АЗОТ У ҐРУНТІ
Актуальна класифікація виділяє три форми азоту в Україні: мінеральний, легко-і лужногідролізований. Важливо відзначити: кожна з перерахованих форм азоту повинна визначатися на конкретному етапі вегетації і мати певну мету.
Мінеральний ґрунтовий азот представлений обмінним амонієм (NH4+),…

Детальніше

Отримуємо дружні сходи: правильна обробка ґрунту
Волога – важливий аспект у процесі вирощування сільськогосподарських культур, у той час як посуха – актуальна проблема більшості господарств на південь від Києва. Фермери в період вегетації рослин регулярно мають справу з нерівномірною, критично низькою кількістю опадів. У посушливих умовах хороший урожай можливий за умови правильної обробки ґрунту, яка дозволяє зберегти і акумулювати ґрунтову вологу. Таким чином, усе більше українських господарств впроваджують агрегати для вертикальної обробки ґрунту.
Наведені вище аспекти привели до рішення створити та широко використовувати агрегати для вертикальної обробки ґрунту на користь аграріїв. Технологія побудована на досвіді роботи американських фермерів в посушливих умовах.
Щоб розібратися в суті технології, для початку розглянемо…

Детальніше