Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги глубокорихленія грунту

Торгова компанія «Агро-Допомога» надає послуги з глибокорозпушування землі недорого. Із кожним роком такі роботи стають популярнішими. На полях постійно працює техніка, що негативно впливає на ґрунт. Верхній шар розпиляється, а нижній стає щільнішим. Це призводить до зменшення пористості землі, збільшення ерозій та зниження життєдіяльності мікрофлори, яка мешкає в ґрунті. Наслідком цього стає падіння врожаю на 20-30%.

Коли проводять глиборозпушування землі?

Послуги глибокорозпушування землі потрібно замовляти з осені. Коли починає танути сніг, ґрунт добре поглинає вологу, і коренева система сільськогосподарських культур отримує оптимальну кількість води. Крім того, у розпушеній землі корені не здавлюються, а по всій довжині з’являються бокові відростки.

Аби вплинути на ущільнені шари ґрунту, використовують наступні методи:

  • зниження ущільнення. Застосовуються машини, які мають меншу масу. Це можливо завдяки сучасній удосконаленій ходовій системі. Також існує метод технологічної колії, головним принципом якого є рух техніки по одній колії;
  • запобігання ущільненню. Впроваджується обладнання, що має «повітряну подушку», застосовується мостове землеробство;
  • розущільнення. Використовують глибокорозпушувачі, які діють на глибині 60-70 сантиметрів.

Замовити глибокорозпушування землі можна в торговій компанії ТОВ «Агро-Допомога». Довгочасність проведеної обробки ґрунту залежить від вологості землі (найоптимальніший показник – 60-80%). Аби підвищити проникність вологи на деяких ділянках, застосовують щілювання ґрунту на глибині 40-50 сантиметрів. Завдяки цьому вода розподіляється рівномірно. Найбільш ефективним є щілювання на посівах багаторічних трав і озимих сільськогосподарських культур.

Чому потрібно звернутися до торгової компанії «Агро-Допомога»?

Співробітники компанії мають багаторічний досвід роботи в польових умовах. Вони постійно навчаються та проходять підвищення кваліфікації. Спеціалісти допоможуть підібрати правильну техніку, орієнтуючись на характеристики ваших посівних площ.

Причини, через які варто замовити глибокорозпушування землі в нашій компанії:

  • зручний спосіб розрахунку (готівковий та безготівковий, із ПДВ та без);
  • доступність ціни на глибокорозпушування ґрунту. Коливається залежно від вибраної марки техніки;
  • розташування сучасної технічної бази в різних регіонах України. Скористатися нашими послугами можна в таких містах, як Миколаїв, Херсон, Одеса, Запоріжжя;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта з боку наших менеджерів, а також підбір техніки з урахуванням типу й характеристики землі.

Глибоке розпушування ґрунту в Україні на замовлення покращить мікрофлору та підвищить урожайність. Звертайтеся до компанії «Агро-Допомога» – довіртеся професіоналам.

Затрачені зусилля й кошти віддячать вам із лишком. Ваш урожай збільшиться в декілька разів.