Лучшие цены на посевной материал! - Спешите приобрести!

Скидки до 10% Постоянным клиентам!

Полный спектр услуг АПК. Звоните!

Опрыскивание посевов!

Послуги глубокорихленія грунту

Пропонуємо послугу глибокорихлення у регіонах України.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Індивідуальний підбір техніки за запитом замовника;
  • Оплата готівкою, за перерахунком з/без ПДВ;
  • Ціни доступні, залежать від марки техніки, року випуску та форми оплати;
  • У наявності – база техніки для збирання різних культур на всіх територіях України.

Користь технології глибо рихлення

Обробка глибокорозпушувачами забезпечує руйнування плужної підошви, яка утворилася за попередні роки. Це сприяє збереженню вологи у ґрунті, попереджує водяну чи вітряну ерозію, а також втрати врожаю.

Глибокорихлення передбачає обробку ґрунту на глибину до 60-80 см. Такий показник значно більший у порівнянні з іншими знаряддями для обробки ґрунту. Ці операції виконують з допомогою глибокорозпушувачів або чизельних плугів.

Оптимальний час для глибокорихлення

Глибокорихлення треба проводити восени. Навесні, після танення снігів, вода добре всмоктується у ґрунт. Цей прийом допомагає вийти в поле в оптимальний термін, а волога, накопичена в глибоких шарах ґрунту, поступово споживається рослинами, при цьому коренева система рослин без труднощів здобуває собі вологу.

Глибокорозпушувачі рекомендують застосовувати за будь-якої технології землеробства: як традиційної, так і нульової. За нульової технології землеробства, коли оранка не проводиться, глибокорозпушувачі використовують не рідше одного разу на 3-5 років для рихлення підошви та занадто щільного шару ґрунту.  Це дозволяє застрахуватися від посухи та примножити врожай.