Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Гербіцид Імпекс Дуо (аналог Євролайтінг)

New

Гербіцид Імпекс Дуо (аналог Євролайтінг)

519грн / л
18.56 $

в наявності

Короткий опис

Системний післясходовий гербіцид із ґрунтовою дією для знищення однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних проблемних бур’янів (амброзії, вовчка, осотів) у посівах гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів.
Діюча речовина: імазамокс, 33 г/л, імазапір, 15 г/л 
Препаративна форма: розчинний концентрат
Тара: каністра 10…

Системний післясходовий гербіцид із ґрунтовою дією для знищення однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних проблемних бур’янів (амброзії, вовчка, осотів) у посівах гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів.

Діюча речовина: імазамокс, 33 г/л, імазапір, 15 г/л 

Препаративна форма: розчинний концентрат

Тара: каністра 10 л

Переваги:

 • Післясходовий гербіцид системної і ґрунтової дії відмінно контролює однорічні дводольні та злакові бур’яни, а також вовчок у посівах соняшнику (гібриди, стійкі до речовин групи імідазолінонів).
 • Препарат має тривалий період дії і контролює появу нових сходів бур’янів.
 • Висока гербіцидна ефективність при одній обробці на весь період вегетації.
 • Гербіцид контролює більшість рас вовчка у посівах соняшнику.
 • Зручний і простий у використанні, ефективний навіть у системах мінімальної і нульової обробки ґрунту.
 • Проявляє активність через листя і тривалий час через коріння, тому його робота практично не залежить від кількості опадів.

Гербіцид Імпекс Дуо слід застосовувати на гібридах соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів, у фазі від 4 до 8 справжніх листків. Кращі терміни застосування гербіциду Імпекс Дуо – початкові фази активного росту бур’янів, що відповідають утворенню у соняшника чотирьох справжніх листків. Гербіцид також стримує проростання насіння бур’янів.

Застосовувати Імпекс Дуо РК необхідно тільки наземним способом. Для ефективної роботи гербіциду робочий розчин слід рівномірно нанести на всю площу посіву (без перекриття проходів і знесення на інші ділянки) відрегульованим обприскувачем.

Витрата робочої рідини – 200-400 л/га. За наявності великої кількості рослинних залишків (мінімальна й нульова технологія) і в загущених посівах норму робочого розчину необхідно збільшити (від 250 л/га і більше). Не слід застосовувати Імпекс Дуо з іншими гербіцидами.

Опади через одну годину після внесення препарату не знижують його ефективність. В окремих випадках після застосування гербіциду спостерігається затримка росту рослин або зміна їх кольору. Це відбувається зазвичай під впливом стресових факторів навколишнього середовища (низькі або високі температури, сильні посухи, перезволоження). Як правило, нормальний ріст і зовнішній вигляд рослин відновлюються протягом декількох днів.

Гербіцид Імпекс Дуо РК – препарат із широким спектром активності, призначений для обробки соняшнику за системою Clearfield. Діючі речовини потрапляють усередину бур’янів через листя та коріння. Імазамокс та імазапір у тканинах рослин, переміщаючись по ксилемі та флоемі, діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази (ALS). Пригнічення утворення ALS імідазолінонами блокує синтез білка або утворення цих незамінних амінокислот. У результаті бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло й поживні елементи та гинуть. Повна загибель настає через 3-6 тижнів після обробки.

Перша наступна культура у сівозміні: озима пшениця, яра пшениця, жито, соя, горох, боби, ріпак за системою Сlearfield. Друга культура у сівозміні: озима пшениця, яра пшениця, озимий ячмінь, ярий ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, ріпак, гречка, просо, соя, горох, картопля, овочі, цукровий буряк, інші культури.

Соняшник* (гібриди, стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів)
Злакові та дводольні бур’яни
Норма витрату препарату, л/га: 1,0-1,2

Залиште ваш відгук

Як ви оцінюєте продукт? *

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Загальна оцінка
Ціна
Якість

Відгуки покупців

 • Загальна оцінка
  Ціна
  Якість
  Юрий on 09.01.2019
  Неплохой аналог Евролайтинга. Работает отлично, если всё делать по инструкции, цена очень даже приятная.
Бур'яни Двудольні, Злакові
Виробник Агрохімічні технології
Дія Системна
Культура Соняшник
Препаративна форма Концентрат
Строк застосування Післясходовий