Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Гербіцид Гренадер (аналог Гранстар)

Гербіцид Гренадер (аналог Гранстар)

550грн / шт

в наявності

Короткий опис

Аналог гербіциду Гранстар, Експрес  
Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг
Препаративна форма: водорозчинні  гранули
Тара: флакони по 500 г
Загальна інформація про препарат: Системний після сходовий гербіцид для знищення однорічних і багаторічних дводольних бур’янів, навіть ті види, які стійкі до 2,4-Д, в посівах зернових колосових культур.
Механізм…

Аналог гербіциду Гранстар, Експрес  

Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні  гранули

Тара: флакони по 500 г

Загальна інформація про препарат: Системний після сходовий гербіцид для знищення однорічних і багаторічних дводольних бур’янів, навіть ті види, які стійкі до 2,4-Д, в посівах зернових колосових культур.

Механізм дії препарату: Гренадер – системний гербіцид, для знищення дводольних бур’янів  в посівах зернових колосових культур. Діюча речовина гербіциду поглинається переважно листям і переміщується до точок росту бур’янів, при цьому пригнічується фермент ацетолактатсинтаза, що зупиняє поділ клітин, внаслідок чого їх ріст припиняється вже через декілька годин після внесення препарату. Видимі симптоми ураження з’являються через 5-10 діб після обробки. Повна загибель бур’янів спостерігається на 14-21 добу. Менш чутливі бур’яни і ті, які перебувають на більш пізній стадії розвитку, можуть не загинути, але їх ріст призупиняється – вони не конкурують з культурними рослинами за поживні речовини та вологу. Тепла погода прискорює дію гербіциду, а прохолодна й суха – сповільнює її. 

Рекомендації по застосуванню препарату:

КультураЦільовий об’єкт діїНорма витрати препарата, г/гаНорма витрати рідини, л/га
Пшениця озима, ячмінь озимий однорічні і багаторічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до дії 2,4-Д 20-25 200-300
Пшениця яра, 
ячмінь ярий
15

Загальні рекомендації по застосуванню препарату:

Препарат вноситься методом наземного обприскування в фазу від 2-3 листків і до виходу в трубку ярого ячменю та до появи прапорцевого листка у озимої пшениці. Найбільш ефективно препарат діє на ранніх етапах росту і розвитку бур’янів: 3-6 справжніх листків – для однорічних дводольних, фаза розетки – для багаторічних, фаза 3-4 кілець – для підмаренника чіпкого. Обробку препаратом слід проводити при швидкості вітру не більш 4-6 м/с. Дощ протягом 3 годин після внесення може істотно знизити ефективність дії препарату.

Для збільшення спектру контролю за дводольними бур’янами можливе застосування бакових сумішок з половинними нормами витрати гербіцидів на основі діючих  речовин: 2,4-Д, дикамбы, тіфенсульфурон-метилу. У випадку виникнення необхідності внесення бакових сумішок із застосуванням гербіциду Гренадер, необхідно додатково перевірити препарати на сумісність. У випадку загущення зернових колосових культур або сильній забур’яненості доцільно збільшити витрати води.

Увага! Не допускайте внесення робочої рідини на сусідні культури, які чутливі до гербіциду.

Порядок приготування робочого розчину препарату:

Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість піску, мулу чи глини у воді може істотно вплинути на ефективність гербіциду. При використанні жорсткої води рекомендується застосовувати понижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.

Робочий розчин готують безпосередньо перед внесенням гербіциду: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою до половини, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату і після перемішування долити води до повного об’єму.

При використанні гербіциду Гренадер з іншими препаратами, або поверхнево-активними речовинами спочатку в бак обприскувача добавляють Гренадер, а потім всі інші компоненти.

Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину і під час проведення обприскування.

Переваги застосування гербіциду Гренадер:

 • Зручна препаративна форма і низька норма витрати препарату роблять його дуже зручним в застосуванні, транспортуванні та зберіганні;
 • Широкий спектр контролю за бур’янами, особливо такими, як: підмаренник чіпкий, осоти, ромашка непахуча, мак дикий та ін.;
 • Мінімальний вплив на культурні рослини дозволяє застосовувати препарат, починаючи з фази 2-3 листків культури;
 • Початок дії на бур’яни уже через 2-3 години після внесення;
 • Відсутні обмеження в сівозміні;
 • Сумісний з багатьма пестицидами;
 • Препарат ефективно працює вже при температурах від +5°С, що істотно збільшує період його використання як восени, так і навесні.

Купить гербіцид Гренадер можливо в нашому інтернет-магазині Агро-Допомога . Товар можна забрати  зі складу в Миколаєві, також відправляємо Новою Поштою, Ін Таймом в : Чернігів, Херсон, Київ, Запоріжжя, Одесу, Хмельницький, Полтаву, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Вінницю, Суми, Луганськ...

Залиште ваш відгук

Як ви оцінюєте продукт? *

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Загальна оцінка
Ціна
Якість

Відгуки покупців

 • Загальна оцінка
  Ціна
  Якість
  Игорь on 11.11.2018
  Хороший гербицид. Работает и на зерновых, и на подсолнечнике под Гранстар. Недорогой - это радует.
Бур'яни Двудольні
Виробник Агрохімічні технології
Дія Вибіркова
Культура Соняшник SU, Пшениця, Ячмінь
Препаративна форма Гранули
Строк застосування Післясходовий