Лучшие цены на посевной материал!

Средства защиты растений по доступным ценам!

Полный спектр услуг АПК !

Послуги дискування бороною

Повноцінна підготовка поля до проведення посівної кампанії містить оранку, боронування та дісковку боронами землі. Від якості проведення цих робіт безпосередньо залежить урожай в майбутньому. Оранка землі дозволяє отримати поле з рівним рельєфом ─ однаковими по ширині та довжині пластами, орієнтованими в одну сторону, без коренів і грудок із залишками трави. Далі потрібно замовити боронування  ─ це другий етап підготовки поля до посівної кампанії. Основне завдання робіт ─ запобігання швидкого випаровування вологи з ґрунту.

ТОВ «Агродопомога» надає повний комплекс послуг по обробці землі в багатьох регіонах України (Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя та інші міста). У нас ви зможете замовити оранку поля та його боронування недорого. Ми володіємо сучасною технікою та не вдаємося до послуг посередників.

Важливість технології

Боронування ─ спосіб обробки землі, який передбачає розбивання та подрібнення великих пластів, перемішування ґрунту, вирівнювання його поверхні.

Застосування даної технології дозволяє:

 • запобігти пересиханню та вивітрюванню ґрунту;
 • зруйнувати ґрунтову кірку;
 • знищити сходи бур'янів;
 • якісно закласти вглиб мінеральні добрива.

Залежно від часу проведення, боронування буває декількох видів: ранньовесняне, передпосівне, літнє. Також виділяють обробку озимих і багаторічних рослин зубовою бороною.

При розпушуванні ґрунту важливе значення має вибір глибини боронування. При цьому враховуються нахил зубів робочого елемента, його маса та швидкість руху трактора по полю. Нормальне розпушування ґрунту проводиться на глибину до трьох сантиметрів. При цьому використовується легка борона.

Особливості дісковки бороною

Глибока обробка ґрунту передбачає застосування середніх і важких агрегатів. Розпушування ґрунту проводиться на глибину, відповідно, до 5 і 10 сантиметрів.

Послуги дісковки бороною будуть потрібні:

 • для підготовки земельного наділу до посівів;
 • при догляду за торф'яними та дерновими ґрунтами;
 • для викорінення таких бур'янів, як пирій, вівсюг;
 • при обробці посівів люцерни та багаторічних трав.

Основними органами важкої борони є диски. Ними облаштовуються трактори.

Виділяють три види дискаторів:

 • польові. Принцип роботи такого агрегату полягає в швидкому русі дисків, які забезпечують глибоке розрізання ґрунту, якісне розпушування та перемішування. Для збільшення глибини боронування деякі моделі комплектуються спеціальними баластовими ящиками. Також такі діскатори використовуються для лущення (очищення) стерні після збирання с/г культур, сінокосу. Поверхня поля стає рівною, а якість оранки істотно поліпшується;
 • садові. Дискові борони характеризуються високою маневровістю. Їх використовують для обробки садових ділянок і виноградників. Дісковка застосовується для оранки міжрядь саду та очищення їх від бур'янів. Трактор оснащується спеціальними пристроями, що допомагають боронам не зачіпати стовбури дерев. Розпушування ґрунту здійснюється до 10 см;
 • болотні. Дискування ґрунту трактором в Україні за допомогою таких агрегатів здійснюється на цілинних і заболочених наділах. Розпушування ґрунту здійснюється до 20 см.

ТОВ «Агродопомога» надає послуги борони земельних наділів сучасною технікою, що дозволяє регулювати такі важливі параметри, як глибину, ступінь подрібнення ґрунту. Обладнання відрізняється високою зносостійкістю, відповідає вимогам діючих стандартів якості.

Переваги послуги

Замовити дісковку землі під посів ─ практичне рішення. По-перше, боронування поля передбачає використання дорогої техніки, купувати яку нерентабельно. Крім того, обслуговування с/г машин обходиться в чималу суму.

Переваги оренди техніки такі:

 • нема потреби проводити технічний огляд, діагностику та ремонт машини;
 • не потрібно облаштовувати місце для її зберігання;
 • нема потреби розширювати штат співробітників, які будуть обслуговувати техніку.

По-друге, потрібен досвід роботи з с/г машинами на землі. Тому оренда техніки швидко окупається своєчасною та якісною дісковкою земельного наділу, яка є запорукою високих і стабільних врожаїв.

Вартість боронування

ТОВ «Агродопомога» ─ надійний помічник кожного аграрія на шляху до вирощування якісного та багатого врожаю.

Ціна дискування землі залежить від:

 • особливостей рельєфу;
 • типу (щільності) та рівня вологості ґрунту;
 • ступеня засміченості поля (наскільки ділянка є доглянутою);
 • погодних умов;
 • терміновості виконання робіт.

Також важливе значення має загальна площа угідь. Чим більше поле потрібно обробити, тим нижча ціна на боронування дисковими агрегатами за 1 га. При виникненні додаткових питань зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном. Спеціаліст докладно роз'яснить всі питання, що цікавлять, і розрахує вартість дісковки земельного наділу.