Про нас

ТОВ "Агро-Допомога" пропонує у сфері сільського господарства широкий спектор товарів та послуг по всій території України.

Наша організація займається торгівельною діяльністю . В асортимент наших товарів входить посівний матеріал різноманітних сільськогосподарських польових культур,  а саме : насіння соняшника, кукурудзи, сої, ярової та озимої пшениці, ячменя, проса, люцерни, баштанних культур, цукрового буряка, та інших.

Все насіння відповідає сортовим стандартам згідно реєстру сортів України. Щодо гібридів іноземного виробництва - всі партії підтверджуються сертифікатами якості від виробників або регіональних представників на території України.

Також здійснюємо торгівлю якісними засобами захисту рослин , мікро та макро добрив , гуматів. Виробники ЗЗР знаходяться як на території України , так і за її межами. Якість пестицидів та добрив гарантуємо  і підтверджуємо сертифікатами на партію реалізуємого товару. Наш товар - це пряма поставка із заводу виробника або їхнього регіонального представництва .

На замовлення клієнта організовуємо всі види робіт по польовим роботам сільськогосподарською технікою. Починаючи з підготовки грунту(оранка, глибокорихлення, дискування важкими дисковими боронами), посівних і передпосівних робіт ( культивація , боронування, посів зернових та технічних культур), оприскування і внесення гербіцидів та підкормок.  І завершальний етап - збирання врожаю комбайнами (зернових , технічних та кормових культур відповідними жатками). В базі наших партнерів власників техніки широкий вибір обладнання від іноземних виробників(CLAAS,NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CASE,MASSEY та інші).

Якісний товар - запорука постійних клієнтів!