Гречка

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Гречка сорту Слобожанка Еліта

Гречка сорту Слобожанка Еліта

28,000 грн. Податок на обмін: 28,000 грн.
0

Вегетаційний період середньостиглого сорту триває 80-85 днів. Максимально висота рослини складає .....

Однорічна трав’яниста рослина, гречка посівна, має велику господарську цінність. Це незамінний харчовий продукт з низьким вмістом насичених жирів та натрію. Необхідна їжа для діабетиків, бо не містить цукру. Має підвищений вміст клітковини, магнію та марганцю.

Особливості насіння гречки

Вимогливе до тепла, насіння гречки дає сходи за температури +13-15°С, котрі гірше інших культур реагують на весняні заморозки. Достатньо -2-3°С, щоб вони загинули.

Як вологолюбива, скоростигла культура, вона споживає вдвічі більше води, ніж пшениця і втричі – в порівнянні з просом. Висівання її поблизу лісосмуг забезпечує захист від повітряної засухи і пом’якшує мікроклімат рослини.

Маючи слабко розвинену кореневу систему, гречка краще родить на окультурених ґрунтах: чорноземах, лісових сірих слабо кислих, торфових та піщаних.

Для вирощування краще купить насіння гречки, відповідно до ґрунтово-кліматичної зони. Слід брати крупне вагове насіння категорії РН-1-3, де чистота становить 99%, а схожість не нижча 92%.

Де купить насіння гречки

Наше товариство ООО «Агро-допомога» пропонує насіння гречки купити, вибираючи з різних сортів:

  • Раннєстиглі: Дев’ятка, Сумчанка (поширена в країнах СНГ). Характеризуються пришвидшеним вегетаційним періодом (до 75 днів), стійкістю до вилягання, осипання, засухи, високою кулінарною оцінкою.
  • Середньостиглі: Антарія, Українка, Дикуль (в списку цінних по якості сортів), Амазонка. Рекомендовані для зон степу, лісостепу, полісся для сівби на кінець квітня – початок травня.

Ми представляємо для реалізації 6 кращих сортів від Інституту  землеробства УААН та ООО НПА «Земледелец».

Наші спеціалісти готові надати безкоштовну консультацію щодо особливостей вирощування кожного сорту та підібрати оптимальний варіант саме для вашого поля.

Насіння гречки, ціна

Кожен аграрій вибирає насіння гречки, ціна на яке його влаштовує. Ви можете придбати в «Агро-допомога» будь-який із заявлених сортів великим та малим оптом. Вартість товару допоможе уточнити наш менеджер. Все насіння сертифіковане і відповідає стандартам якості відносно свого сорту. Наш асортимент підібраний з урахуванням запитів та побажань відносно

  1. високої врожайності;
  2. посухостійкості;
  3. стійкості до вилягання та осипання;
  4. смакових якостей.

Придбаний у нас посівний матеріал – це чесна гарантія ваших високих врожаїв!